Witamy w wymarzonym miejscu do latania. W Suwałkach daleko od lotnisk wojskowych i komunikacyjnych w pobliżu lasów i jezior możesz podziwiać z powietrza niesamowite widoki w swobodnym locie. Jeśli jeszcze nie latałeś to właśnie masz na to szansę. Przyjdź na lotnisko, a na pewno zapragniesz oderwać się od ziemi i obejrzysz Suwalszczyznę z lotu ptaka. Może nawet zechcesz zostać pilotem. Pamiętaj, na latanie nigdy nie jest za późno.

Na naszej stronie dowiesz się jak zacząć szkolenie lotnicze. Poza tym możesz tu przeczytać najważniejsze informacje o aeroklubie, o tym jak się z nami skontaktować oraz kilka informacji o lotnisku Suwałki. Oczywiście nie zabrakło zdjęć. Obejrzyj galerie i zapoznaj się z propozycjami naszych sekcji. Zapraszamy Cię serdecznie!

CO NOWEGO?

31 marca 2005

Nastąpiła zmiana numeru konta bankowego Aeroklubu Suwalskiego. Wszelkie wpłaty proszę teraz wykonywać na następujące dane

PKO BP Oddział Suwałki, nr konta 93 1020 1332 0000 1502 0241 4837